Get Adobe Flash player

Nowy rok 2018, nowe zadania i możliwości w lotnictwie.

Pragniemy zaproponować Państwu szkolenie w cenie promocyjnej, jakiej jeszcze nie było. Szkolenia wykonujemy z pasją, nie zatrudniamy instruktorów, sami nimi jesteśmy. Szkolimy w Aeroklubach i miejscach przyjaznych do wykonywania lotów szkoleniowych. Nie musimy na tym zarabiać, to nasza pasja , dlatego cena za szkolenie jest najniższa w kraju. Jeśli znajdą Państwo tańszą opcję, proszę nam dać znać, na pewno dopasujemy się kwot na rynku.

W programie szkoleniowym dużo praktycznej wiedzy z zakresu prawa lotniczego, budowy i eksploatacji, meteorologii, zasad bezpieczeństwa nie tylko podczas wykonywania lotu powszechnie dostępnymi urządzeniami , ale dopasowujemy procedury do każdego sprzętu z jakim zjawicie się na nasze szkolenie.

Szkolenie prowadzimy na różnym sprzęcie, w zależności od wyboru Wielowirnikowiec lub samolot, do wykonywania lotów BVLOS – poza zasięg wzroku. Możemy przygotować sprzęt do zadań specjalnych wg zamówienia i specyfikacji podanej w zamówieniu. Posiadamy nowatorskie rozwiązania pokładowych urządzeń BSP, w tym sterowanie globalnego zasięgu z podglądem video i parametrów lotu za pomocą GSM. Szkolimy na bieżąco służby mundurowe , dla których posiadamy specjalną ofertę szkoleniową.

Instruktorzy X-Dron to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w Siłach Powietrznych. Zajęcia prowadzone są z najwyższą starannością w atmosferze lotniczej , co pozwala na zrozumienie zasad panujących w Polskiej Przestrzeni Powietrznej EPWW FIR. Zajęcia z budowy i eksploatacji urządzeń bezzałogowych pozwalają na późniejszy wybór sprzętu , który może posłużyć do wykonywania zadań związanych z pracą zawodową. Pracujemy z wieloma dystrybutorami Dronów , którzy proponują dobre rabaty po ukończeniu naszego szkolenia. Szkolimy w całym kraju, na zlecenia dla różnych ośrodków i jesteśmy w stanie dopasować się do każdej grupy zorganizowanej na potrzeby szkolenia.

AhP0DPvSgxGvnLISRfKLpqVXTXHzaITgRvmfGF uERAw688 h459 no              DSC00218

DSC00211

DSC 0066 Kopiowanie Custom