Get Adobe Flash player

Współpracujemy między innymi ze sklepami i portalami, które zajmują się tematyką lotniczą i zaopatrywaniem w sprzęt latający oraz osprzęt dla naszych urządzeń. W wyniku spółpracy nasi członkowie wspierają technicznie załogi uzupełniając wiedzę, wzbogacając oferty, dokonując sprawdzeń.

 

Obecnie współpracujemy:

logo winmar Sklep z Dronami.

Winmar - Organizator szkoleń na Świadectwo Operatora Bezzałogowych Staktów Poiwtrznych UAVO.


 

 AXIDRO.PL

axidro logo 1465557357

Firma Axidro Organizator szkoleń , sklep oraz ekipa zajmująca się serwisem bezzałogowców, bez wątpienia ludzie którym można zaufać powierzając swój sprzęt do naprawy, realizując u nich szkolania...

Współpracujemy z Axidro , organizując szkolenia UAVO w Aeroklubach - Piła, Leszno, Michałków, Koszalin...


AZP

Aeroklub Ziemi Pilskiej , to wspaniała ekpia z którą warto zacząć przygodę z lotnictwem. Wyszkolona kadra i ludzie z którymi się wpaniale lata podczas organizowanych wspólnie z Axidro.pl szkoleń UAVO i przelotów paralotniowych czy samolotowych.


 

Sklep Radio-Modele.pl z Koszalina

koszalin 

 Sklep dostarcza części i elementów do budowy Dronów na promocyjnych warunkach z rabatem.

Aby otrzymać w przypadku kiedy jesteście naszym kursantem na rabat, należy się do nas zgłosić po kod, który upoważni do odpowiedniej zniżki na zakup sprzętu lub gotowych rozwiązań.


 

Samoloty.pl

banerdrony

Portal lotniczy Samoloty.pl poświęcony tematyce general aviation. Dostarcza informacje przeznaczone zarówno dla profesjonalnych pilotów jak i pasjonatów lotnictwa. Wspomagamy portal wiedzą techniczną oraz lotniczą dotyczącą dronów i pomagamy rozwiązywać problemy związane z ich zastosowaniem oraz użytkowaniem.

Nasi członkowie otrzymują atrakcyjne rabaty na zakup urządzeń firmy DJI w sklepie Samoloty.pl

 


 

logo 2 118x60

Współpraca w zakresie prowadzenia szkoleń lotniczych VLOS/BVLOS. Innowacyjna platforma do szkolenia pilotów, ciekawe opcje cenowe.

 


To miejsce czeka na Ciebie...

Codziennie mamy ponad 1,5 tysiąca wejść na stronę i dziesiątki zapytań dziennie.