Get Adobe Flash player

Współpracujemy między innymi ze sklepami i portalami, które zajmują się tematyką lotniczą i zaopatrywaniem w sprzęt latający oraz osprzęt dla naszych urządzeń. W wyniku spółpracy nasi członkowie wspierają technicznie załogi uzupełniając wiedzę, wzbogacając oferty, dokonując sprawdzeń.

 

Obecnie współpracujemy:

 logo 4 118x60

AVIONER 

Współpraca w zakresie szkoleń lotniczych.


AZP

Aeroklub Ziemi Pilskiej , to wspaniała ekpia z którą warto zacząć przygodę z lotnictwem. Wyszkolona kadra i ludzie z którymi się wpaniale lata podczas organizowanych wspólnie z Axidro.pl szkoleń UAVO i przelotów paralotniowych czy samolotowych.


 

Sklep Radio-Modele.pl z Koszalina

koszalin 

 Sklep dostarcza części i elementów do budowy Dronów na promocyjnych warunkach z rabatem.

Aby otrzymać w przypadku kiedy jesteście naszym kursantem na rabat, należy się do nas zgłosić po kod, który upoważni do odpowiedniej zniżki na zakup sprzętu lub gotowych rozwiązań.


 

Samoloty.pl

banerdrony

Portal lotniczy Samoloty.pl poświęcony tematyce general aviation. Dostarcza informacje przeznaczone zarówno dla profesjonalnych pilotów jak i pasjonatów lotnictwa. Wspomagamy portal wiedzą techniczną oraz lotniczą dotyczącą dronów i pomagamy rozwiązywać problemy związane z ich zastosowaniem oraz użytkowaniem.

Nasi członkowie otrzymują atrakcyjne rabaty na zakup urządzeń firmy DJI w sklepie Samoloty.pl

 


 aeroklub ostrowski logo

Aeroklub Michałków 

Wspólnie szkolimy operatorów , pilotów oraz organizujemy szkolenia UAVO do uzyskania uprawnień.