Get Adobe Flash player

Miło nam poinformować ,że z dniem 01.12.2020 uruchomiona została platforma do zdalnego nauczania terorii w całym zakresie przedmiotowych tematów lotniczych.

Na naszej platformie znajdują się wszelkie dokumentacje szkoleniowe , testy i egzaminy końcowe ,których zaliczenie może sie odbywać w dowolnie wybranym przez siebie terminie i w dowolnie wybranym przez siebie miejscu, dodatkowo o dowolnie wybranej godzinie. Wystarczy zgłosić chęć wzięcia udziału w naszym szkoleniu , zaliczyć cały materiał ,po którym otrzymacie Państwo certyfikat ukończenia szkoelnia i umówić sie z instruktorem w dogodnym terminie i miejscu na szkolenie oraz egzamin prktyczny. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy dostępni z materiałem szkoleniowym dla Państwa , przez 24/h w celu opanowania materiału w całości, a zajęcia mogą odbywać się indywidualnie. Za pomocą platfromy szkoleniowej X-Dron będziecie mogli Państwo korzystać z dodatkowych opcji subskrybowania materiałów, aby być na bieżąco ze zmianami , jakie będa wprowadzane w przyszłości, oraz rowadzić rozmowy z instruktorami pełniącymi dyżur na platformie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu drogą elektroniczną , w celu złożenia oferty szkoleniowej , oraz przystąpienia do naszego szkolenia.

Uruchomione zakresy szkoleń :

- Szkolenie VLOS 

- Szkolenie BVLOS

- Szkolenie INS

- Szkoelenie na Radiooperatora w służbie lotniczej

- Szkolenia paralotniowe 

- Szkolenia z prawa lotczniczego i bezpieczeństwa wykonywania lotów dla PPL(A), PPL(H), oraz Ultralekkie

 1

Najtańsze szkolenia w kraju !